 ir vat toki klausimely turiu,koki amortikai turetu detis gale,nes kiek matau taiten nera jokiu spyruokliu:)
 ir vat toki klausimely turiu,koki amortikai turetu detis gale,nes kiek matau taiten nera jokiu spyruokliu:) ir vat toki klausimely turiu,koki amortikai turetu detis gale,nes kiek matau taiten nera jokiu spyruokliu:)
 ir vat toki klausimely turiu,koki amortikai turetu detis gale,nes kiek matau taiten nera jokiu spyruokliu:)






 Maniškė lyg ir nežeminta, o priekio bufferis vos vos virš ratų bortelio maximos aikštelėje. Ir... dažnai Kauno gatvėmis tenka slalomu važinėt, nes kiekviena duobė varo paranoją.
 Maniškė lyg ir nežeminta, o priekio bufferis vos vos virš ratų bortelio maximos aikštelėje. Ir... dažnai Kauno gatvėmis tenka slalomu važinėt, nes kiekviena duobė varo paranoją. dabar ne viena menta gulinti kabinu, bet kaip sakant, grozis reikalauja auku
 dabar ne viena menta gulinti kabinu, bet kaip sakant, grozis reikalauja auku 



Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių