Intercoolerio keitimas (valymas)

Intercoolerio keitimas (valymas)

Standartinė rycka30 » Pir Bir 13, 2011 11:39 am

Sweiki,

Sian buvau nulekes iki servisiuko, nes kazkaip ieskau priekabiu del traukos savo masinai, tai apziurejom manaji intercoolerio radiatoriu. Na o pastarasis "pasruves" tepalais.
Kadangi stacia galwa jau nepuolu klausyti ir vykdyti is karto visu duodamu patarimu, o is leto pagalwoju po karciosaptirties, tai norejau pasiteirauti ka tokiais atvejais sako praktika: intercoolerio radiatorius keiciamas (nauju/senu); bandoma dar kazka meistrauti paciam atgaivinant sena; ar bais sudetingas darbas atlikti sia procedura.. na ir kt patarimu noretusi.... dekui

Laguna II, 1.9 dci, 2001
Vartotojo avataras
rycka30  
Dalyvis
 
Pranešimai: 97
Miestas: Vilnius
Automobilis: Laguna II
Vardas: Rycka
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Intercoolerio keitimas (valymas)

Standartinė rycka30 » Ket Bir 16, 2011 6:30 am

tai negi niekas nesikeite sito dalykelio aps savy? :shock:
:?
Vartotojo avataras
rycka30  
Dalyvis
 
Pranešimai: 97
Miestas: Vilnius
Automobilis: Laguna II
Vardas: Rycka
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Intercoolerio keitimas (valymas)

Standartinė Stasiuks » Sek Lie 03, 2011 10:42 am

Tikrai būtų įdomu gauti praktinių patarimų. Pas mane taip pat apsitelapavęs prie oro išėjimo pusės. Bet priėjimas ten sudėtingas iš apačios nelabai kas matosi, visi trys radiatoriai sudėti į vieną krūvą, o intercoolerio radiatorius viduryje :x Jei kas buvot išsiėmęs tą daiktą, gal pakomentuotumėt procedūrą (laguna) Įdomu ar reikia atjunginėti kondicionieriaus žarnas? Nes kol stovi mašinoje manau nieko neis nei pamatyti nei padaryti :geek:
Vartotojo avataras
Stasiuks  
Dalyvis
 
Pranešimai: 340
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna
Vardas: Stasys
Skype: Stasiuks
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Intercoolerio keitimas (valymas)

Standartinė Stasiuks » Ket Lie 14, 2011 4:11 pm

Štai ka pavyko rasti nete: http://www.renaultforums.co.uk/showthread.php?t=59788

Aišku galėtų būti detalesnis paaiškinimas
Vartotojo avataras
Stasiuks  
Dalyvis
 
Pranešimai: 340
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna
Vardas: Stasys
Skype: Stasiuks
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Intercoolerio keitimas (valymas)

Standartinė Stasiuks » Šeš Lie 16, 2011 7:57 pm

Va šiandien pasikeičiau intercoolerį :) Kaip anksčiau minėjau maniškis buvo apsitepalavęs, tai nupirkau naudotą už 100 Lt, bet tikrai idealios būklės lyginant su maniškiu, nes pas mane pora vamzdelių jau buvo išsipūtę (paskui įdėsiu fotke).
Dėl ardymo procedūros, pirmiausia reikia nusiimti dugno apsaugą, atsisukti posparnius prie bamperio (kad būtų galima nuimti bamperį), tada nuimam bamperį (du varžteliai iš apačios vienoje ir kitoje pusėje), prieš tai atjungus priešrūkinių šviesų laidus. Toliau atsidarius kapotą nuimti groteles, plastmasinę apdailą iš priekio ir kairės pusės. Tuomet išimti žibintus (du varžteliai iš viršaus ir vienas iš šono). Tada liko atsukti tą skardą kurioje yra kapoto atidarymo sklendė (du varžteliai viršuje du žemiau šone, vienoje ir kitoje pusėje, bei vienas iš priekio). Kad nusiimtų reikia atkabinti laidus ir kapoto troselį. Dabar kai iš viršaus gerai matosi sukabinti visi trys radiatoriai, galima nuimti ventiliatorių, atjungus 2 fyškes ventiliatoirus išsitraukia į viršų. Dabar geriausiai būtų numauti, tą storą guminę intercoolerio žarną iš turbinos (aš ją nuėmiau visai, o metalinio vamzdžio nejudinau), taip pat kitoje pusėje numauti plastikinę žarną ir palikti kaboti).Tuomet iš priekio apačioje reikia ištraukti 4 metalinius užkabinimus, kuriais fiksuojasi kondicionieriaus radiatorius prie intercoolerio ir intercooleris prie variklio radiatoriaus. Dar apačioje abiejose pusėse yra po kaištį kuris įtvirtina variklio radiatorių į kėbulą, juos taip pat reikia ištraukti, kad būtų daugiau laisvumo. Tada kilstelim kondicionieriaus radiatorių viršun, kad atsikabintų nuo intercoolerio "ausų" ir paliekam kaboti (dešinę pusė reiktų prisegti kur, nes ore nenori kabėti :)) Dabar variklio radiatorių reikia stumtelti variklio pusėn, o intercoolerį kelti viršun ir atsargiai ištaukti. Va tokia procedūra, o surinkimas atvirkščia tvarka, neskubant darbo apie 4 valandos :)
Paskutinį kartą redagavo GoRiZ Tre Lie 20, 2011 5:24 am. Iš viso redaguota 1 kartą.
Priežastis: netinkamai įkeltos nuotraukos
Vartotojo avataras
Stasiuks  
Dalyvis
 
Pranešimai: 340
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna
Vardas: Stasys
Skype: Stasiuks
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Intercoolerio keitimas (valymas)

Standartinė Runce » Pir Lie 18, 2011 7:42 am

tesingai viskas surašyta..teko savaitgalį ir man jį lupt lauk..tik aš išsivaliau senajį ir ikišau atgal.
Škoda Superb 2,0TDI PRAHA
Renault Espace IV 2,2dci PRIVILEGE Parduota
Volvo 2,4 D5,Parduota
Renault Laguna II,1.9dci,Expression,Parduota
Renault Laguna I, 2.0 ,RXE ,Parduota

Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Runce  
Super VIP
 
Pranešimai: 3396
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Espace IV
Vardas: Arunas
Skype: Arunas.d4
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 6

Re: Intercoolerio keitimas (valymas)

Standartinė Stasiuks » Pir Lie 18, 2011 8:52 am

Runce rašė:tesingai viskas surašyta..teko savaitgalį ir man jį lupt lauk..tik aš išsivaliau senajį ir ikišau atgal.


Ar išvalius kas pagerėjo? Pas mane viduje buvo praktiškai sausas, nors išorė atrodė tikrai baisiai (laguna)
Vartotojo avataras
Stasiuks  
Dalyvis
 
Pranešimai: 340
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna
Vardas: Stasys
Skype: Stasiuks
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Intercoolerio keitimas (valymas)

Standartinė Runce » Ant Lie 19, 2011 1:52 pm

Skirtumo nepajutau,bet viduje radau tepaliuko šiek tiek.Valoma yra tam,kad tikrai būtum užtikrintas,kad turbina nepasiurbs tepalo iš vidaus,nes kol nenuėmei-nežinai kiek ten jo yra(jei yra išvis tavo atveju).
Škoda Superb 2,0TDI PRAHA
Renault Espace IV 2,2dci PRIVILEGE Parduota
Volvo 2,4 D5,Parduota
Renault Laguna II,1.9dci,Expression,Parduota
Renault Laguna I, 2.0 ,RXE ,Parduota

Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Runce  
Super VIP
 
Pranešimai: 3396
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Espace IV
Vardas: Arunas
Skype: Arunas.d4
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 6


Grįžti į Variklis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių

cron