Fuel injection system not functioning

Fuel injection system not functioning

Standartinė Bonusito » Ant Rgp 09, 2011 9:34 am





Pirmame video girdisi ką sako, o antrame matosi ką rodo. Kaip suprantu, reikia daryti diagnostiką, o nustačius kame problema - pradėti taisyti. Tikriausiai, geriau viską daryti vienoje vietoje. Taigi, norėčiau sužinoti kur Klaipėda galima tai padaryti. Būtent, kad diagnostiką ir remontą pas ta patį meistrą. Ir dar klausimas, ar galima važiuoti? Renault servise sako, kad labai nerekomenduotina, o kiti, kad nieko baisaus. Ačiū.
Vartotojo avataras
Bonusito  
Pirmyn!
 
Pranešimai: 9
Miestas: Klaipėda
Automobilis: Renault Laguna II
Vardas: Aleksej
Skype: Bonusito
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Fuel injection system not functioning

Standartinė Vaikis19 » Tre Rgp 10, 2011 6:01 pm

Sveikas, Klaipėdoje žinau gan gerą servisiuką ten žmonės dirba garaže, bet patikėk daro viska kaip profesonaliam servise, diagnostika atliks be problemų, man jau darė, tai db ant dienų pats pas juos žadu nuvaryt mašina, kad sutvarkytų tik laukiu detalių :)
Megink jiem pasiskambint 861810397, Čia jie prie akro yra atsidare, gatvės nepasakysiu, nevietinis esu :) Nu nežioplas esi, pats pasiklausi kur jie randasi :)
Vartotojo avataras
Vaikis19  
Klubietis
 
Pranešimai: 573
Miestas: Klaipėda
Automobilis: Laguna II V6
Vardas: Audrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Fuel injection system not functioning

Standartinė Bonusito » Tre Rgp 10, 2011 9:03 pm

Vaikis19 rašė:Sveikas, Klaipėdoje žinau gan gerą servisiuką ten žmonės dirba garaže, bet patikėk daro viska kaip profesonaliam servise, diagnostika atliks be problemų, man jau darė, tai db ant dienų pats pas juos žadu nuvaryt mašina, kad sutvarkytų tik laukiu detalių :)
Megink jiem pasiskambint 861810397, Čia jie prie akro yra atsidare, gatvės nepasakysiu, nevietinis esu :) Nu nežioplas esi, pats pasiklausi kur jie randasi :)


Ačiū labai, rytoj paskambinsiu. Manau, žinau kur randasi tie garažai, tikiuosi šį kartą prisiskambinsiu. Jei pavyks sutvarkyti, parašysiu kaip kainos.
Vartotojo avataras
Bonusito  
Pirmyn!
 
Pranešimai: 9
Miestas: Klaipėda
Automobilis: Renault Laguna II
Vardas: Aleksej
Skype: Bonusito
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Fuel injection system not functioning

Standartinė Vaikis19 » Šeš Rgp 13, 2011 8:55 am

Kaip sekasi su mašinos remotu?
Vartotojo avataras
Vaikis19  
Klubietis
 
Pranešimai: 573
Miestas: Klaipėda
Automobilis: Laguna II V6
Vardas: Audrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Fuel injection system not functioning

Standartinė Bonusito » Pen Rgs 02, 2011 10:24 pm

Vaikis19 rašė:Kaip sekasi su mašinos remotu?


Atsiprašau, kad ilgai nebuvau atsakęs. Kaip supratau, tavo žmogus nebedirba tame servise. Jis rekomendavo kitus garažus, tačiau atsirado galimybė pigiai padaryti diagnostiką Sostenoje. Atlikus tai, pasakė, kad kuro slėgis yra per mažas ir reikia tikrinti purkštukus. Jie ištrynė klaidas ir lik galima buvo važinėtis. Tačiau pasivažinėjęs pora dienų, nusprendžiau vežti į servisą tvarkyti visą mašiną. Su purkštukais atrodo nieko nedarė, tad čia jau kita istorija.
Vartotojo avataras
Bonusito  
Pirmyn!
 
Pranešimai: 9
Miestas: Klaipėda
Automobilis: Renault Laguna II
Vardas: Aleksej
Skype: Bonusito
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Fuel injection system not functioning

Standartinė Vaikis19 » Ket Spa 06, 2011 2:25 pm

Blmba negali būt, kad nebedirba, pas ką aš mašiną varysiu :S Na bent tiek gerai, kad sutvarkė :) O pas tave mašinoj Anglų kalba buvo kai tu ją nusipirkai? Ar instaliavai?
Vartotojo avataras
Vaikis19  
Klubietis
 
Pranešimai: 573
Miestas: Klaipėda
Automobilis: Laguna II V6
Vardas: Audrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0


Grįžti į Variklis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių

cron