N3xt laguna I ph2

Nebeeksplotuojamos, parduotos, apdulkėjusios Lagunos.

Re: N3xt laguna I ph2

Standartinė afg082 » Ant Sau 22, 2013 4:27 pm

N3xt rašė:Ale ziaurus juokai pas tas tave :)


(alus) :lol: (laguna)
Renault Megane Scenic 1.9 88kw 2005m
EX Seat Alhambra 1.9 TDI 81kw
Nostalgija Lagūnai...
EX-Mazda 626 GF 2l 85kw 16valve emmeGas
Ex- Laguna I RN 1.8 LPG 94m 66kw
Vartotojo avataras
afg082  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1857
Miestas: Kuršėnai
Automobilis: Laguna I Ph1
Vardas: Kestas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: N3xt laguna I ph2

Standartinė N3xt » Tre Sau 23, 2013 6:41 am

Tai va, priemiau sprendima del melynosios tolimesnes eigos :)

Kadangi tikejaus isdauzytu vostuvu, trukusiu veleneliu galvoje ar kazko to ka nulekes i parduotuve uzsakai, surenki, nuvezi meistrui ir surenka... Brezi ir vaziuoji...

Nezinau kodel, bet po rimtesniu gedimu tiek vienas tiek kitas meistras sako iskart keist motora ir viskas, gal jiem perdaug laiko uzsijama ir negali atitinkamai nuraut ar pns... nezinau :) Bet jiem tik keist ir viskas :)

Kadangi pas mane itemtas grafikas, su laiku man problemos dienomis, neturiu kada lakstyt ir jeskot variklio... beto buvau ismandrejas ir norejau veltui masina susiringt, pradejau ziuret donora visa, nes vien uz motora praso 800-1000, lt :) galvoju ciumpi donora, trauki varikli, kuri i melynaja, is donoro dar pagrindinius mazgus istrauki - parduodi poto po presu ir leki patenkintas :D Bet pradejau mastyt... kur man tiek masinu susandeliuot, cia atrodytu nebeda, melynoji kur stovi uosviu kiemas didelis, bet kiek atsistoti gali toks darbas: melynajai traukia motora, donorui traukiam motora, dedam motora... kiek laiko, o servisu skaitliukas greit sukasi, beto donora prapardavinet reikia ir vel pinigai ne kruvoi, ju net just nepajusiu :)

Atrodo yra kas net jos nori is mano aplinkos, gal parduot... vienu zodziu i galva prilindo begales minciu ir nebezinojau ka daryt, viska man gadina laiko stygius :) Persunku nusprendziau man tokias dilemas sprest su savo pastoviu trukumu laiko :) O moket meistram uz tiksinti skaitliuka irgi nesinori...

Pasitariau su savo aplinka ir nusprendziau vistiek siai grazuolei suteikt antra gyvenima, ja isardyt kazkaip sirdis neleidzia... Tad visu pirma radau jai pas pazystamo garaza isnuomot, kainos ziuriu siais laikais simbolines, tad iki savaites galo ji reikia man apsitvarkyt ir isgabent laguna ten, visu pirma del to jog nervu negadintu kiekvienakart atvaziavus pas uosviu ir perlanga matant ja, antra jog ant pusnies su ja isvis nieko nepadarysi...
Tad gabenu ja i garaza, ten pradesim neskubom ardyti jai prieki visa, poto motora, ji isardyt ir pasiziuret kas darosi gal galima padaryt sitaip: velena slifuoji, dedi remontinius indeklus, svaistikli perki ir vuolia... o gal ir neiseis, gal bloke gildzes bus apsivelusios ir reiktu dar gildziuot varikli, tada jau tikrai pradedi skaiciuot ar tikrai nera geriau kita motora visa imt... gal tik apacia paimtumem... vienu zodziu nuspresta neskubet, bet darbu nestabdyt, vakarais laiko atrodo randu, nereiks po miesta be tikslo trainiotis bus veiklos :) Turiu gabiu draugu kurie melai padeda ir yra pasiryze ikvept netik cepui bet ir melynajai givybe :) Padejo man vienas biciukas labai del cepo, be normaliu salygu ir irankiu israke keliese man per vakara (nakties metu) deze is kitos lagunos :D As negalejau patiket kokie isradingi tie lietuviai :D

Tai va, melynoji gyvens, garazo sakiau imsiu 3-4 menesiam... to pilnai turi pakakt per akis.

Skeptikam iskart pasakau, kurie masto jog cia bludijimas:
Uz masina somoketa 1300, Lt pridekim grubiai 1000, Lt kitam visam varikliui, dekim 1000 o gal net 1500 litu visokiem fiti miti ir ka turim? 1300+1000+1500=3800, Lt
Uz tokia suma tik pradeda normalesnes ph2 vaiksciot (i dyzelius as isvis neziuriu man nei ju kainos neidomios), tad as nieko nepralosiu kadangi atgaivinu geros komplektacijos, gero kebulo - salono stovio, pakankamai retos ir man grazios spalvos automobili.
Kiek kainavo parvest neskaiciuoju, kadangi ta pora simtu isleisi betkokia pirkdamas, ant oro siais laikais niekas nevaziuoja, tad vaziuot su viena poto gryzt su keliom atseitu tapati tikrai.
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: N3xt laguna I ph2

Standartinė Wicioks » Tre Sau 23, 2013 8:56 am

O gal vis dėl to leisk dalim? :mrgreen: Paimčiau saloną visą,gal ir ratus dar :roll:
Vartotojo avataras
Wicioks  
Žinovas
 
Pranešimai: 1105
Miestas: Skuodas
Automobilis: Renault Laguna I ph2
Vardas: Vytautas
Skype: babyte36
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 3

Re: N3xt laguna I ph2

Standartinė N3xt » Tre Sau 23, 2013 9:45 am

Nebukit vampyrais :D uzpuole kaip skeriai ant vargses lagunos organu :D
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: N3xt laguna I ph2

Standartinė afg082 » Tre Sau 23, 2013 10:08 am

N3xt rašė:Nebukit vampyrais :D uzpuole kaip skeriai ant vargses lagunos organu :D

as dar ir lempu visai noreciau..gana skaidrios .. :D ziurek beveik visa jau ir parduota.. (headbang)
jei rimtai 3,8k gera kaina gaunasi .. (tinka)
Renault Megane Scenic 1.9 88kw 2005m
EX Seat Alhambra 1.9 TDI 81kw
Nostalgija Lagūnai...
EX-Mazda 626 GF 2l 85kw 16valve emmeGas
Ex- Laguna I RN 1.8 LPG 94m 66kw
Vartotojo avataras
afg082  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1857
Miestas: Kuršėnai
Automobilis: Laguna I Ph1
Vardas: Kestas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: N3xt laguna I ph2

Standartinė N3xt » Tre Sau 23, 2013 10:59 am

Lempos ne gana skaidrios o naujos :D Na kaip naujos, kazkaip net keista i jas ziuret nes ne ibrezimo nematyt ant ju :D

Ta suma gal ir nera gera, bet kaip uz tokia komplektacija atrodo verta :) beto bus proga issinarstyt visus galus :)
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: N3xt laguna I ph2

Standartinė Bildux » Tre Sau 23, 2013 11:37 am

Sakiau blyn imti ta dauzta zalia uz pigiai.Vaziuojanti pilnai, viska buvo galima patikrinti. Visas priekis sveikas, greitai litus butum atgaves. Tuo labiau kad kaip sakai garazu kainos mazos, kokiam pusmeciui butum pastates ardymui. Lietuvoj vazineta su serviso knygom, tiketina tikra rida 170'000...
http://www.autogidas.lt/renault-laguna- ... 11176.html
Praspal...Bent jau as buciau priekine panele is kart nupirkes, borto kompo komplekta ir siaip keleta sudniekiu kaip abs davikliai ik kt.
Net jei laiko neturi ardymui ir prekybai dalimis - iesmus varikli praktiskai visur galima prieiti, kam reikes - patys issiims.

Man tai gaila butu statyt i pavesi, visgi nemazi pinigai uzsaldyti. Ieskociau kito variklio ir nesicackinciau.
Laguna 3 2008 2.0dCi
Vartotojo avataras
Bildux  
Žinovas
 
Pranešimai: 1315
Miestas: Vilnius
Automobilis: Laguna 3
Vardas: Aiva
Padėkojo: 3
Gavo padėkų: 4

Re: N3xt laguna I ph2

Standartinė Edvard » Tre Sau 23, 2013 11:46 am

Tai jau tikrai zalia butu gerai paimt :) Pinigus atgautu netgi pasilikes sau motora ;) Sekmes darbuose ir nepamirsk musu, kartais parasyk viena kita zinia :D
Volvo S60 2002m 2.4 103kw LPG
Ranault Laguna PH1 1997m 1.8 66kw LPG - ex
Mazda 323F 1991m 1.6 62kw- ex
Fiat Bravo 1997m 1.4 55kw-- ex
Vartotojo avataras
Edvard  
Klubietis
 
Pranešimai: 944
Miestas: Vilnius
Vardas: Edvardas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: N3xt laguna I ph2

Standartinė N3xt » Tre Sau 23, 2013 12:01 pm

Bildux rašė:Sakiau blyn imti ta dauzta zalia uz pigiai.Vaziuojanti pilnai, viska buvo galima patikrinti. Visas priekis sveikas, greitai litus butum atgaves. Tuo labiau kad kaip sakai garazu kainos mazos, kokiam pusmeciui butum pastates ardymui. Lietuvoj vazineta su serviso knygom, tiketina tikra rida 170'000...
http://www.autogidas.lt/renault-laguna- ... 11176.html
Praspal...Bent jau as buciau priekine panele is kart nupirkes, borto kompo komplekta ir siaip keleta sudniekiu kaip abs davikliai ik kt.
Net jei laiko neturi ardymui ir prekybai dalimis - iesmus varikli praktiskai visur galima prieiti, kam reikes - patys issiims.

Man tai gaila butu statyt i pavesi, visgi nemazi pinigai uzsaldyti. Ieskociau kito variklio ir nesicackinciau.


Matai as ta varijanta svarsciau ir skambinaus, ta zalioji stovejo Vilniuje, o tuo metu chaosas su sniegu buvo, tai su basom padangom bandyt keberiotis kazkaip manes netrauke, trala samdyt irgi nemazai atrodytu dasideda, nors ir paciam varytis kainuotu, bet viskas dar buvo pom, nebijau ir edrenalino pasikraut, pirk donora tada kada nezinai kas isvis ten su tuo varikliu yra irgi netrauke.
O apsikraut donarais uosviui kiemo pristatyt nesinori, kad ir nieko nesako, bet paciam nejauku kad ir dabar kada melynoji stovi. Aisku garzaze laikyt gali, bet cia jau gailejimas to kas buvo, as labiau linkes ziuret i prieki ir jaudintis, o ne praeities gailetis :)

Viskas gerai yra, isardysim paziuresim kokiam lygmenyje viskas tada ziurek kad ir tapati ar tik kaikuriuos mazgus nupirke suresim :) Svarbiausia neskubet ir nesidraskyt, vaziuot su kuo turiu, gali ir pazaist :) bus pavasariui ir tas gerai :)

Beto niekas nesako jog ja statau i pavesi, statau i garaza kur savo jegom iskersim varikli, tada pagal situacija ziuresim kas geriausia gaivinimui... as tik letinu procesa nes man nebus naudos jai stoves servise ir skaitliuka tiksins, o paskubom pirk irgi gali prasaut smarkiai... tad letinu procesa ir viskas :) Niekas jos nepamirs
Paskutinį kartą redagavo N3xt Tre Sau 23, 2013 12:26 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: N3xt laguna I ph2

Standartinė N3xt » Tre Sau 23, 2013 12:09 pm

P.s... yra kelmei uz 2200 lt, uz 2000 uzsimerkes paimt manau gali, gal ir maziau, visa sveika. Tai atminusavus kur 600 km varytis o kur 100 :D taspats gaunasi. Tad ner ko vergt del tos zaliosji man arti 2000 butu tikrai atsistojus su viskuo. O uz tokia suma aplink gali surast :) Tad as nusprendziau ardyt melynaja ir tada ziuret pagal situacija, gal tapati, gal kita varikli, o gal ir visa donora :)

Beto laikui begant atsiras ir kitu, parvarytu papuvusiu, anglu ir t.t... uz tas 2000 atrasi vistiek pasistenges jai noresi.
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: N3xt laguna I ph2

Standartinė NForce » Tre Sau 23, 2013 1:52 pm

Laikui bėgant gal sumąstysi įsimest teisingą variklį (v6) :mrgreen:
Laguna II V6 24v Initiale Ex
BMW 530d '04 Ex
BMW 528i '10
Vartotojo avataras
NForce  
Žinovas
 
Pranešimai: 1193
Miestas: Kaunas
Automobilis: BMW 528i
Vardas: Vytenis
Skype: nforce24
Padėkojo: 3
Gavo padėkų: 12

Re: N3xt laguna I ph2

Standartinė Vaikis19 » Tre Sau 23, 2013 2:06 pm

NForce rašė:Laikui bėgant gal sumąstysi įsimest teisingą variklį (v6) :mrgreen:

pritariu :D
Vartotojo avataras
Vaikis19  
Klubietis
 
Pranešimai: 573
Miestas: Klaipėda
Automobilis: Laguna II V6
Vardas: Audrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: N3xt laguna I ph2

Standartinė Bildux » Tre Sau 23, 2013 5:15 pm

N3xt rašė:P.s... yra kelmei uz 2200 lt, uz 2000 uzsimerkes paimt manau gali, gal ir maziau, visa sveika.

Sveika, bet uzjota matyt negyvai, jau per kelias rankas perejo per koki menesi. Ir siaip ziuriu Kelme pasidare perekupu miestas, kazkas "versliuka" uzsuko :lol:
Laguna 3 2008 2.0dCi
Vartotojo avataras
Bildux  
Žinovas
 
Pranešimai: 1315
Miestas: Vilnius
Automobilis: Laguna 3
Vardas: Aiva
Padėkojo: 3
Gavo padėkų: 4

Re: N3xt laguna I ph2

Standartinė darka0 » Tre Sau 23, 2013 5:23 pm

Aš būtinai tik tą patį variklį tvarkyčiau, tai žinosi, kad ilgai važiuosi. O pirkti kitą (seną) variklį, tai LABAI didelė loterija, kurioj aš dar nebuvau išlošęs :D
(New) Renault Laguna (universalas) '98 m. 2.0 L benzinas/jau dujos
(Ex.) Renault Laguna (Initiale) '98 m. 3.0 L APD benzinas/dujos
(Ex.) Renault Laguna (balta) '95 m. 1.8 L benzinas/jau dujos
Vartotojo avataras
darka0  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1541
Miestas: Vilnius
Automobilis: Renault Laguna I
Vardas: Darius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: N3xt laguna I ph2

Standartinė N3xt » Tre Sau 23, 2013 6:17 pm

darka0 rašė:Aš būtinai tik tą patį variklį tvarkyčiau, tai žinosi, kad ilgai važiuosi. O pirkti kitą (seną) variklį, tai LABAI didelė loterija, kurioj aš dar nebuvau išlošęs :D


Butent... meistrai baidosi sito, delto ir statau ja i garaza - patys ta motora isringsim ir su dalim rankose vertinsim situacija :)
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: N3xt laguna I ph2

Standartinė Wicioks » Tre Sau 23, 2013 8:37 pm

Na bet jei visdėlto kokią dieną persigalvosi,turėk omeny ir man pirmam visą saloną pasiūlyk (jump) :mrgreen:
Vartotojo avataras
Wicioks  
Žinovas
 
Pranešimai: 1105
Miestas: Skuodas
Automobilis: Renault Laguna I ph2
Vardas: Vytautas
Skype: babyte36
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 3

Re: N3xt laguna I ph2

Standartinė pokerboy » Tre Sau 23, 2013 8:50 pm

teisingai mastai, juolab kad turi su kuo vazineti. neskubent persirinksi zinosi kas kur ir kaip ir turesi ledine lagunike. as lygiai taip pat daryciau
ex ford fiesta 1,6D
ex nisan bluabird 2,0D
ex golf2 1,8
ex rover 216
ex audi 90
ex reno 19 94m 1,8
ex reno laguna 1,8
ex reno scenic 1,6 98m
dabar reno grand scenic 2005m 1,9 88kw
dabar reno laguna 2002 1,9 88kw
Vartotojo avataras
pokerboy  
Klubietis
 
Pranešimai: 881
Miestas: palanga
Automobilis: reno laguna
Vardas: kestas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: N3xt laguna I ph2

Standartinė Edvard » Tre Sau 23, 2013 8:58 pm

offtopic..
Ka jus matot grazaus tame pusiau odiniame salone? Jei kur rasciau vietoj pilnos odos toki, tikiuosiu kas is forumo pasikeistu :D
Volvo S60 2002m 2.4 103kw LPG
Ranault Laguna PH1 1997m 1.8 66kw LPG - ex
Mazda 323F 1991m 1.6 62kw- ex
Fiat Bravo 1997m 1.4 55kw-- ex
Vartotojo avataras
Edvard  
Klubietis
 
Pranešimai: 944
Miestas: Vilnius
Vardas: Edvardas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: N3xt laguna I ph2

Standartinė N3xt » Tre Sau 23, 2013 9:26 pm

As cepo oda i toki iskart negalvojas keisciau ir dar prideciau antra tiek :) Tas salonas man vienas graziausiu renault kuriniu :)) bet aisku maziausiai ir praktiskiausias... toki jau priziuret reikia :)

Na va, garazo reikalai sutvarkyti... islindo dar vienas varijantas butent ko man ir reikejo... erdvus garazas su gera duobe kurioje net sklepai yra ir su elektra :) belieka nulekt ten apsikopt ir ginsim melynaja i operacine :)))
Del silumos nepergivenu, gaunu torpeda dujine, tai ten kaip taskente pasidaryt gales prie gero noro :D
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: N3xt laguna I ph2

Standartinė Wicioks » Tre Sau 23, 2013 11:54 pm

http://www.autogidas.lt/renault-laguna- ... 51410.html toks pat variklis kokio reik,o ir netoli važiuot :) Manyčiau jei geras variklis,pigiau įsidėt kitą nei su tuo burt,o ir ilgiau užtruks nei perdėt.
Vartotojo avataras
Wicioks  
Žinovas
 
Pranešimai: 1105
Miestas: Skuodas
Automobilis: Renault Laguna I ph2
Vardas: Vytautas
Skype: babyte36
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 3

AnkstesnisKitas

Grįžti į Užrakinti garažai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių