Klubas

Renault Laguna klubas vienija visus vairuojančius šios markės automobilius bei jiems prijaučiančius. Idėja įkurti klubą gimė 2009-iais metais, kuomet Renault klubo diskusijose buvo nutarta jog Renault Laguna vairuotojams reikia atskiros vietos, kurioje bus galima surasti daug naudingos informacijos kur kas greičiau bei lengviau. 2009m. spalio 7 d. yra ta diena, kuomet mūsų forumas pradėjo gyventi. Pradžioje jis pasirodė kaip bandomasis triušis. Turėjome įsitikinti ar tikrai yra poreikis tokiam projektui. Kaip pamatėme savaitės eigoje, prie mūsų prisijungdavo vis gausesnis narių būrys. Todėl iš www.lagunaclub.projektas.lt mes persivadinome į www.lagunaclub.lt. Prie Laguna klubo nuolat prisijungia bendraminčiai beveik iš visų didesnių Lietuvos miestų – Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Utena, Telšiai, Alytus, Ukmergė ir kt.
2010 m. sausio 26 d. buvo sukurtas Laguna klubo logotipas, kurį jau galime pamatyti ant daugelio klubo narių automobilių. Šio logotipo dėka, mes, Laguna klubo nariai, vienas kitą atpažįstame kelyje, taip pat ir reklamuojame mūsų klubą.

 

Mūsų klubo tikslai yra:

  • Vienyti Renault Laguna markės automobilių gerbėjus bendrai veiklai, konkrečių projektų bei idėjų įgyvendinimui;
  • Sudaryti sąlygas Renault Laguna markės automobilių gerbėjams keistis naudinga informacija;
  • Populiarinti Renault Laguna markės automobilius Lietuvoje;
  • Teikti nariams įvairiapusę informaciją ir pagalbą;
  • Palaikyti ir plėtoti ryšius su Renault markės automobilių pardavėjais, servisais ir remonto dirbtuvėmis, taip pat su analogiškais užsienio šalių klubais;
  • Klubo narių susitarimu klubo interneto puslapiuose pateikti norimą informaciją, įgyvendinti įvairias idėjas.