Klubo veikla

Miestų susitikimai

Laguna klubo nariai susitinka įvairiuose miestuose. Kiekvienas miestas turi savo atskirą temą forume, kuriose tarpusavyje susitaria susitikimo vietą ir laiką. Susitikimų metu mes bendraujame ne tik apie automobilius, techniką ir jų priežiūrą, bet ir apie laisvalaikį, keliones ir t.t.

Žemiau išvardinti susitikimai didesniuose miestuose ir nuorodos į jų pokalbius forume:

Vilniaus susitikimai

Kauno susitikimai

Klaipėdos susitikimai

Šiaulių susitikimai

Ukmergės susitikimai

Alytaus susitikimai

Žiemos slalomas Gaižiūnuose

2010 m. sausio 10 d. įvyko Renault Laguna klubo žiemos slalomas Gaižiūnų poligone. Susirinkus žvarbų sekmadienio rytą prasidėjo inirtinga kova dėl pirmųjų vietų. Šiame slalome dalyvavo: Staska, Bičas, Tadas, Neringa, Darius, Erciūnas, Mantas, Marius, Andrius ir Sergejus.

Gaiziunu poligonas

Daugiau nuotraukų čia

Didysis vasaros suvažiavimas

2010 m. liepos 4-5 dienomis įvyko Laguna klubo didysis vasaros suvažiavimas. Visi draugiškai susirinkę už Kauno esančioje “Lukoil” degalinėje pajudėjome link mūsų poilsiavietės “Prie Dubysos” Vandžių k., Betygalos sen., Raseinių Rajone. Atvykę į vietą, įsikūrėme, užkandome ir prasidėjo dieninė dalis. Jos metu vyko tinklinio ir futbolo rungtynės, įvairios estafetės, Laguna rinkimai ir šaudymo rungtis. Vakare buvo kepamos dešrelės ir šašlykai, vyko diskusijos, skambėjo muzika ir visi buvo laimingi. Ryte kam galvelę skaudėjo, kas maudytis ėjo, o kas ir dar miegojo. Bet paskui kai susirinko visi į vieną vietą, vyko apdovanojimai estafetės nugalėtojų bei Lagunos rinkimai.

Nuotraukos čia

Klubo kryžius kryžių kalne

Viešpatie, saugok mus ir mūsų artimą kelyje. Suteik mums stiprybės išlaikyti mūsų burį vieningą. “Lietuvos Renault Laguna klubas”. Toks užrašas puikuojasi ant kryžiaus, kuris stovi kryžių kalne netoli Šiaulių. Idėjos autoriai – Šiauliečiai. Didžiausia padėka N3xt (už lentelę ir užrašą ant jos), Runcei ir rygintui (už kryžių), Erciunui (už kryželį su Jėzum), Runcei (už kryželio pašventinimą) bei kitiems prisidėjusiems prie kryžiaus pastatymo bei stačiusiųjų palaikymo.

Nuotraukos čia